Skip to content

Výlet do Dinoparku Vyškov

13. června 2023 jsme byli se žáky 1. stupně a speciálních tříd na školním výletě v Dinoparku Vyškov. Vyrazili jsme autobusem od školy do ZOO parku ve Vyškově. Odtud nás vláček Dinoexpres dovezl do Dinoparku, kde jsme se vydali na dobrodružnou výpravu plnou obřích dinosaurů, kteří vydávali hrozivé zvuky. Šli jsme se podívat do 4D kina, které nás vtáhlo do děje tak, že jsme křičeli strachy, když nás chtěl sežrat Tyranosaurus rex. Kromě této podívané jsme si užili procházku krásnou přírodou, různé houpačky a prolézačky a další herní a poznávací prvky.  V poledne jsme se vrátili zpět do ZOO parku, kde jsme poznávali známá i neznámá domácí i cizokrajná zvířata. Některá jsme si mohli i pohladit a nakrmit. Nakonec jsme si koupili dinosauří suvenýr v Dinoshopu.  S nadšením a únavou jsme se autobusem vrátili zpět k naší škole. Krásné počasí a dobrá nálada nás provázela celý tento zajímavý den.

Mgr. Markéta Bednářová