Karneval březen 2015

Je pátek 20. března a děti z přípravné třídy spolu se svými staršími spolužáky z 1., 2. a 3. ročníku přicházejí do školy celé rozechvělé a plné nedočkavosti.

V batůžcích a aktov-kách si přinášejí své karnevalové masky. Ano, v tento den se přípravná třída přeměnila v místo, kde se setkala celá řada pohádkových postaviček. Piráti, princezny a mušketýři, víly a spidermani, kovbojové, ... jedna maska krásnější než druhá. Promenáda školou, při níž mohli i starší spolužáci ohodnotit naši snahu a fantazii, započala náš program plničký tance, soutěžení a pohybových her. Každé naše snažení bylo odměněno sladkostí. A že vybrat tu nejkrásnější masku bylo těžko rozlousknutelným oříškem, to můžete posoudit sami nahlédnutím do naší karnevalové galerie.

Za rok se těšíme nashledanou ...!