Skip to content

Florbalový turnaj – okresní kolo

Ve čtvrtek 6. 12. 2012 se konal florbalový turnaj základních škol, který pořádala SŠ a ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 301. Turnaje se zúčastnila čtyři družstva, která se postupně utkala mezi sebou.

Naše družstvo ve složení Dominik Zajíc, Marek Patkaň Cina, Nikolas Pompa, Lukáš Pekař, David Pohanka a Luciano Sivák si dokázali poradit se všemi svými soupeři a stali se tak jednoznačně vítězi turnaje. Nejdříve porazili výpravu ze ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315. Avšak musím podotknout, že tato výprava nebyla ve svém nejsilnějším složení. Dále pak si dokázali poradit s týmem ze ZŠ Potštát a nakonec i s MŠ a ZŠ Přerov. Družstva byla oceněna poháry a diplomy v následujícím pořadí:

1. místo: SŠ a ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 301
2. místo: ZŠ a MŠ Potštát
3. místo: ZŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 315
4. místo: ZŠ a MŠ Přerov