Skip to content

Bez tréninku to nepůjde

Dne 21.2.2024 se děvčata z naší školy zúčastnila okresního kola ve stolním tenise.  Do Kojetína, kde se turnaj na ZŠ Kojetín konal, jsme nakonec vybrali tři dívky, které by mohly, i přes značně silnou konkurenci hráček z jiných škol, v turnaji obstát. Turnaj byl organizačně velmi dobře připravený, zápasy se hrály ve čtyřech dílčích skupinách s tím, že dvě nejlepší hráčky z každé skupiny pak postoupily do závěrečných soubojů ve skupině finálové. Bohužel, většinu zápasů naše děvčata prohrála a do finálové skupiny tak nepostoupila ani jedna z nich. Celkově třetí místo ve družstvech pak bylo pro nás velkým zklamáním.

                Na zpáteční cestě domů jsme si  přislíbili, že se stolnímu tenisu budeme přes  rok intenzivně věnovat a příští rok se potom pokusíme o lepší umístění, než bylo to „trpké“ letošní.

                                                                                                          Mgr. Vít Valter

Hráčky: Valentina Glonerová, Vanesa Pospíšilová, Mariana Gáborová