Výtvarná soutěž Barevná pastelka

V úterý 28. března 2023 se žáci naší školy Adéla Siváková, Jasmína Siváková, Klaudie Glonerová, Sonny Haluška, Denis Sivák, Karolína Bartošková, Tadeáš Kršák, Daniel Giňa, Ivan Jano, Michal Pompa a Adéla Bartošková zúčastnili výtvarné soutěže BAREVNÁ PASTELKA, která proběhla na Základní škole Hranická v Lipníku nad Bečvou.

Soutěž byla určena žákům 1. – 9. ročníku základních škol z Lipníka a blízkého okolí.

Volnou technikou se zde tvořilo na téma „Cesta do budoucnosti“ a to ve čtyřech kategoriích, podle věku dětí.

Práci žáků bude hodnotit nezávislá komise. Nejlepší výtvory budou slavnostně vyhlášeny na vernisáži spojené s výstavou prací v aule ZŠ Hranická dne 4. dubna. 2023 v 15, 30 hod.

Děkujeme našim žákům za vzornou reprezentaci školy a držíme palce při vyhodnocování soutěže.