Vybíjená – hodnotící zprávy

Ve středu 15. dubna 2015 proběhlo na naší škole okresní kolo tradičního turnaje ve vybíjené dívek. Turnaje se zúčastnily 4 týmy dívek. Naši školu reprezentovala děvčata ve složení – Nikola Vaškových, Kristýna Ištóková, Kristýna Baranová, Petra Astalošová, Sabina Baranová, Tereza Baranová, Marie Cínová.

Dívky nastupovaly s velkým sebevědomím, vyhrály všechny zápasy a zajistily si tak 1. místo v celém turnaji.

Pořadí turnaje :

1. SŠ a ZŠ Lipník nad Bečvou
2. ZŠ a MŠ Hranice
3. ZŠ Kojetín
4. ZŠ a MŠ Přerov

Blahopřejeme ke skvělému výkonu a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Školní kolo ve vybíjené

V pátek 27. března 2015 se v tělocvičně naší školy uskutečnil školní turnaj ve vybíjené. Turnaje se zúčastnila smíšená družstva žáků 5. – 9. ročníku. Družstva bojovala s plným nasazením a překvapením turnaje byly výkony nejmladších žáků, kteří se snažili svým výkonem vyrovnat starším spolužákům. Výkonnost, elán a hra dle pravidel fair play byly dominantou tohoto turnaje.

Výsledky :

1. místo – 7. třída