Skip to content

Vědomostní soutěž Zvídavý Neználek, Moudrá sova, Bystrá liška

Ve středu 12. června 2018 proběhla ve Střední škole, Základní škole a Mateřské škole v Přerově,  Malá Dlážka 4 vědomostní soutěž Zvídavý Neználek, Moudrá sova, Bystrá liška.

Naši školu reprezentovalo v soutěži žáků 1. – 3. třídy Zvídavý Neználek družstvo mladších dětí ve složení Denis Sivák, Ricardo Grundza a Dominik  Cina. Ve vyrovnaném souboji ve znalostech z českého jazyka, matematiky a prvouky obsadili žáci naší školy rozdílem 1 bodu 2. místo. Na 1. místě stanuly děti z hostitelské školy, 3. místo získali soutěžící z Kojetína.

V soutěži dětí 4. – 9. třídy Moudrá sova, Bystrá liška se žák 5. třídy Antonio Sivák umístil jako 1. v jazyce českém.  V matematice získal krásné 2. místo.

Bohužel, děti z ostatních ročníků, kterým byla jejich vyučujícími dána důvěra k úspěšné reprezentaci naší školy, se na soutěž nedostavily. Velká škoda. Doufáme, v příštím školním roce barvy naší školy obhájíme!

Mgr. Zdenka Dohnalová