Skip to content

Taneční soutěže – hodnocení

V měsíci listopadu se skupina Small city breakers zúčastnila taneční soutěže Terne Čercheňa v Hranicích na Moravě. Členové této skupiny se zaměřují na moderní taneční styly jako Hip Hop, Break dance.

Taneční soutěž je pořádaná pro mladé začínající tanečníky kteří se věnují různým moderním tanečním stylům. Skupina Small city breakers se umístila v kategorii Hip – Hop na druhém místě, získali krásný pohár, který je velmi potěšil a tímto tanečníci získali další motivaci pro tanec. Na závěr vystoupení tanečníci sklidili obrovský potlesk.

Taneční soutěž v Moravském Berouně byla také velice úspěšná. Zúčastnila se jí část skupiny Small city breakers a skupina děvčat. Taneční soutěž je pořádána pro mladé začínající tanečníky,kteří musí po dobu jedné minuty zatančit na vybranou taneční hudbu. V této taneční soutěži byli úspěšní tito tanečníci:

1. místo Petra Astalošová
2. místo Klára Tulejová
3. místo Sára Grundzová

V kategorii romské čardáše: 1. místo Nikola Vaškových

V kategorii Break dance:

1. místo Marek Patkaň
2. místo Luciano Sivák
3. místo Dominik Sivák