Soutěž Slavíček

O tom, že žáci naší školy zpívají rádi, jsme se přesvědčili v úterý 3. května odpoledne na pěvecké soutěži "Slavíček".

Soutěž byla zaměřena na žáky 1. stupně a rozdělena do dvou kategorií. Mladší děti – 1. a 2. třída a starší děti – 3. až 5. třída. Do soutěže se přihlásilo 12 soutěžících. V 1. kategorii zvítězila Tamara Halušková, na druhém místě byl Michal Pompa a třetí místo získal Ivo Golomb. Ve 2. kategorii si vyzpívala 1. místo Martina Baranová, 2. místo Sýkora Jakub a 3. místo Daniel Gadas.

Kromě soutěžních písní si děti zazpívaly při kytaře s p. uč. Nepustilem. V těchto chvílích rychle zapomněly na trému a celá soutěž probíhala v radostné a uvolněné atmosféře. Vítězové obdrželi diplomy a věcné ceny a zúčastní se další pěvecké soutěže pořádané ZŠ Osecká 315. Vítězům za naši školu blahopřejeme a všem zúčastněným děkujeme za snahu a přejeme hodně úspěchů v dalším zpívání.

Mgr. Helena Urbánková