Skip to content

Okresní kolo ve vybíjené dívek

V pátek 5. dubna 2024 proběhlo na naší škole okresní kolo tradičního turnaje ve vybíjené dívek. Turnaje se zúčastnily 4 družstva dívek. Naši školu reprezentovala děvčata ve složení –  Karolína Bartošková, Kristýna Glonerová, Vanesa Pospíšilová, Erika Patkaňová, Nella Mirgová, Mariana Gáborová, Veronika Ocelková, Jesika Gáborová

Krásné 2. místo si zaslouží pochvalu, nasazení a bojovnost našich dívek.

Všem děvčatům děkuji a přeji mnoho dalších sportovních úspěchů.

Pořadí turnaje :

  1. ZŠ a MŠ Hranice
  2. SŠ, ZŠ a MŠ Lipník nad Bečvou
  3. OU a ZŠ Křenovice
  4. SŠ, ZŠ a MŠ Přerov

Mgr. Kateřina Zemánková

Školní kolo ve vybíjené

V pátek 22. března 2024 se v tělocvičně naší školy uskutečnil školní turnaj ve vybíjené smíšených družstev. Turnaje se zúčastnila smíšená družstva žáků 4. – 9. ročníku. Hrálo se systémem „každý s každým“ po dobu 3 x 10 minut. Žáci hráli se snahou podat co nejlepší výkony.

Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhodnocena Nella Mirgová.

Výsledky :

  1. místo – 8. a 9. třída
  2. místo – 6. a 7. třída
  3.  místo – 4. a 5. třída

Mgr. Kateřina Zemánková