Skip to content

Florbalový turnaj – okresní kolo

12. 12. 2013 se stala naše škola pořadatelem okresního kola ve florbalu. Pozvání přijali silní soupeři ze ZŠ Osecká 315, Lipník n/B, MŠ a ZŠ Potštát a ZŠ a MŠ Přerov. Kvalitně obsazený turnaj se hrál systémem „každý s každým“ s hracím časem 2x10 minut.

Naše družstvo ve složení Marek Patkaň-Cina, Jiří Csik, Nikolas Pompa, David Pohanka, Luciano Sivák, Stanislav Bezperát a Veronika Grygarová se stalo vítězi turnaje po urputném a dramatickém boji v posledním zápase, kdy rozhodovalo lepší skóre. Nejlepší brankářkou byla oceněna Veronika Grygarová.

Pořadí turnaje:

1. místo - SŠ a ZŠ Osecká 301, Lipník n/B
2. místo - ZŠ Osecká 315, Lipník n/B
3. místo - MŠ a ZŠ Potštát
4. místo - ZŠ a MŠ Přerov

Tímto bych chtěl všem zúčastněným žákům poděkovat za úspěšnou reprezentaci naší školy.

Mgr. Kamil Zemánek