Atletický čtyřboj – okresní kolo

Dne 15.5.2012 se v Hranicích na Moravě konalo okresní kolo Atletického čtyřboje základních škol praktických a základních škol speciálních. Své výkony podobně jako ve školním kole si žáci měřili v těchto disciplínách: běh na 60m, skok do dálky, hod kriketovým míčkem, vytrvalostní běh (chlapci 1500m, dívky 800m).

Naší školu reprezentovali tito žáci: Marek Patkaň-Cina, Dominik Zajíc, Tomáš Stejskal, Nikola Němcová a Sandra Tycová.
Dařilo se především družstvu chlapců, kteří obsadili celkové první místo. Družstvo dívek si zaslouží také pochvalu, protože i přes absenci jedné dívky, se jim podařilo dosáhnout na pěkné druhé místo.

Při vyhlašování výkonů jednotlivců, stáli na stupních vítězů pouze chlapci z naší školy a to v pořadí:

1. místo - Marek Patkaň-Cina
2. místo - Dominik Zajíc
3. místo - Tomáš Stejskal

Svými vynikajícími výsledky si všichni chlapci zajistili účast v krajském kole atletického čtyřboje, které se bude konat v Prostějově.