Atletický čtyřboj – okresní kolo

Dne 17. 5. 2013 se za krásného slunečného počasí uskutečnilo okresní kolo atletického čtyřboje v Hranicích. Žáci si měřili své síly s ostatními v těchto disciplínách: sprint na 60m, hod míčkem, skok do dálky a vytrvalostní běh.

Naší školu reprezentovali tito žáci: Marek Patkaň-Cina, Alexandr Hangurbadžo, Nikolas Pompa, Nikola Němcová, Petra Nová a Kristýna Baranová. Celé výpravě se opět dařilo, kdy družstvo chlapců vybojovalo 1. místo a družstvo dívek 2. místo.

Při vyhlašování výsledků jednotlivců stáli na stupních vítězů především naši žáci a to v pořadí:

Chlapci: 1. místo - Marek Patkaň-Cina, 2. místo - Alexandr Hangurbadžo, 3. místo - Nikolas Pompa

Dívky: 3. místo – Nikola Němcová

Všichni žáci, kteří stáli na stupních vítězů, si svými výkony zajistili postup do dalšího kola (krajské kolo), které se bude konat 30. 5. 2013 v Olomouci.