Skip to content

Výprava za slávou

Je úterý 6. listopadu 2018, 5 hodin ráno a 5 studentů – „herců“ SŠ a ZŠ Osecká 301, Lipník nad Bečvou s pedagogickým dozorem jede vlakem do Brna na festival malých scénických forem „Setkání“.Cesta byla náročná s několika přestupy, ale natěšeni jsme dorazili do kulturního domu  Rubín v Brně-Žabovřeskách, kde nás čekalo srdečné přivítání. Festivalu se zúčastnilo celkem 6 středních praktických škol celé Moravy a naše škola vystupuje v pořadí pátá.

Připravili jsme si divadelní představení s názvem: ,,Ten dělá to a ten zas tohle“. Vystupuje kominík, policajt, horolezec, také kosmonaut a zahradnice. Ta se líbila velice, také aby ne, zahrála ji naše skvělá asistentka Alenka.

Po vystoupení měla porota velký úkol - vybrat nejlepší představení.

Co myslíte? Kluci z Lipníka nad Bečvou dostali cenu za naprosto úžasné spontánní vystoupení.

Odvážíme si diplom, dárky, skvělou náladu, vzpomínky na přátelskou atmosféru a už nyní přemýšlíme, s čím vystoupíme v následujícím roce 2019, kde jsme opět srdečně zváni.

Lucie Tomková, asistentka pedagoga a vedoucí dramatického kroužku školy