Skip to content

Atletický čtyřboj – národní finále

Dne 14. 6. 2012 se konalo národní finále atletického čtyřboje základních škol praktických a speciálních, do kterého se z třetího místa v krajském kole probojoval jediný zástupce naší školy, Dominik Zajíc. Jenže vzhledem ke zranění a nemoci kluků, kteří v krajském kole byli na prvním a druhém místě se dvířka národního finále otevřela pro kluky, kteří se umístili těsně pod stupni vítězů a těmi byli opět sportovci z naší školy, 4. Marek Patkaň-Cina, 5. Tomáš Stejskal.

To znamená, že v národním finále reprezentovali celý olomoucký kraj tři borci z naší školy. V celorepublikovém finále byla už opravdu velká konkurence, kde se kluci mohli porovnat s těmi nejlepšími sportovci. Bohužel se jim však nepodařilo dosáhnout tak dobrých výkonů jako v minulých kolech, a tak se museli spokojit s celkovým 11. místem ze 14 krajů.

Rád bych klukům tímto poděkoval za úspěšnou reprezentaci naší školy!