Skip to content

Výlet ke koním

Dne 2. října 2019 jsme s žáky naší školy podnikli výlet ke koním. Přijeli jsme do krásné krajiny Těšínských Beskyd do obce Milikov, kde nás po příjemné procházce čekal program naplněný aktivním setkáním se zvířaty. Prohlédli jsme si ovečky, husy a slepice, zažili kolektivní canisterapii s Bernskými salašnickými psy. Největším zážitkem pro nás ale bylo setkání s koňmi. Ty jsme si mohli nejen pohladit, ale také se na nich projet. Ti menší na poníkovi, ti větší nebo ti odvážnější na velkém koni. Připravená pro nás byla i výtvarná činnost. Tu jsme bohužel kvůli dešti museli přesunout do školy, ale i přesto jsme se domů vrátili spokojení a příjemně unavení pobytem v přírodě.

Cesta autobusem byla hrazena z Grantu města Lipník nad Bečvou. Děkujeme.

Mgr. Pavla Stiborková