Skip to content

Ekologický program Přelez, přeskoč, recykluj!

V pátek 18. října 2019 navštívili žáci naší školy zábavnou a naučnou akci pořádanou společností Elektrowin, která se konala v Lipníku na náměstí. Tato akce se věnovala životnímu prostředí a měla za úkol žáky poučit o třídění, zpracování a využití elektroodpadu a bezpečnosti při používání elektrospotřebičů. Žáci měli možnost zaskákat si skákacího panáka, během kterého se dozvěděli, co patří do sběrného dvora. Dále se mohli projít nafukovacím hradem, zahrát si vědomostní hry a kvízy, dozvědět se něco o recyklačním koloběhu či si nechat pomalovat obličej. Na závěr obdrželi od pořadatelů malé drobnosti v podobě bonbonů, pexesa, pravítka s lupou, rozvrhu hodin s malou násobilkou, letáčku, bločku, vaku a píšťalek, které věnovali pedagogickému sboru.

Mgr. Daniela Kramplová, školní metodik prevence

sdr
dav
dav