Skip to content

Výlet Velké Losiny

Ve středu 6. 10. 2021 jsme se vydali se žáky naší školy, jejich rodiči a prarodiči, jako už po několikáté, do aquaparku Velké Losiny. Počet výletníků trochu zasáhlo podzimní nachlazení, ale přesto jsme si výlet báječně užili. Příjemnou procházkou přes lázeňský park jsme byli před desátou hodinou dopoledne na místě. Čekal na nás vodní svět, který zve jak ke sportovním aktivitám, tak k relaxaci a odpočinku. Ve vnitřní části jsme vyzkoušeli divokou řeku, jeskyni s vodopádem, tobogán, chrliče vody, perličková sedátka a lehátka s hydromasážními tryskami. Počasí nám příliš nepřálo, ale přesto jsme ve venkovní části navštívili bazény spolu s vodním deštníkem, chrliči vody a dětským hřibem. Po báječně stráveném dopoledním programu v aquaparku jsme se příjemně unaveni, ale přitom odpočati vraceli k autobusu. Výlet se i tentokrát velmi vydařil, užili si ho jak žáci, tak dospělí.

Velmi děkujeme Krajskému úřadu Olomouckého kraje za zajištění autobusové dopravy

Mgr. Petra Horáková

SŠ, ZŠ a MŠ Lipník nad Bečvou, Osecká 301