Skip to content

Vědomostní soutěž Zvídavý Neználek, Moudrá sova, Bystrá liška

Ve čtvrtek 9. června 2022 proběhla ve Střední škole, Základní škole a Mateřské škole v Přerově, Malá Dlážka 4 vědomostní soutěž Zvídavý Neználek, Moudrá sova, Bystrá liška.

Naši školu reprezentovalo v soutěži žáků 1. – 3. třídy Zvídavý Neználek družstvo mladších dětí ve složení Michael Mário Mirga, Tobias Sivák a Nella Mirgová. Ve vyrovnaném souboji ve znalostech z českého jazyka, matematiky a prvouky obsadili žáci naší školy rozdílem 1 bodu 4. místo.

V soutěži dětí 4. – 9. třídy Moudrá sova, Bystrá liška se naši žáci Nicolas Sivák, Erika Patkaňová Cinová, Ivan Jano, Antonio Sivák a Valérie Halušková umístili na 2. a 3. místech ve znalostech z jazyka českého a matematiky.

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a v příštím roce se těšíme na opětovné setkání s dětmi z Přerova, Hranic a Kojetína.

Mgr. Zdenka Dohnalová