Skip to content

Karneval 6.3.2020

V pátek 6. března přicházely děti 1. - 4. ročníku, speciální mateřské školy a speciálních tříd do školy plné nedočkavosti a těšení. V batůžcích a aktovkách si přinášely své karnevalové masky. V tento den se slavnostně vyzdobená třída mateřské školy přeměnila v místo, kde se setkala celá řada různorodých postaviček. Piráti, princezny, víly, modelky, zvířátka, baletky, čarodějnice, smrtky... jedna maska zajímavější jako ta druhá.

Po společném přivítání měly všechny masky možnost představit se a předvést, co umí a dovedou. Poté začal program plničký her, tance a soutěžení. Každé zápolení bylo odměněno sladkostí, takže na konci tohoto veselého dopoledne měli děti plné kapsičky dobrot.

Jen vybrat tu nejkrásnější masku bylo nad naše síly, neboť všechny byly krásné a zajímavé. Posuďte sami nahlédnutím do naší karnevalové fotogalerie.

 Mgr. Nováková Jana

Karneval 6.3.2020