Skip to content

FESTIVAL SETKÁNÍ 2021

… a je to konečně tady! …

Studenti-herci dramatického kroužku ze Střední školy, Základní školy a Mateřské školy Lipník nad Bečvou, Osecká 301, se dočkali. Je čtvrtek 4. listopadu 2021 a vyjíždíme na „FESTIVAL SETKÁNÍ“ do Brna představit své vystoupení „Karkulák tak trochu jinak“. Autobus nás s hromadou rekvizit přiváží až na místo a my s nemalou nervozitou čekáme, až přijdeme na řadu. Setkáváme se s přáteli ze škol z Brna i ze Znojma. Je to opravdu festival plný milých setkání. Škoda jen, že účast je vzhledem k nemocnosti poloviční…

Mezi jednotlivými představeními jsme se občerstvovali u bohatého rautu, zhlédli kulturní program v podání profesionálních tanečníků a obdivovali ostatní účinkující, kteří si také vedli velmi dobře. Však se také porota nemohla rozhodnout, který soubor zvítězí, a proto jsme první místa obdrželi všichni.

A nebyla to jen tak ledajaká porota! Jejím členem byl i tanečník a choreograf Jan Tománek, porotce z televizní taneční soutěže StarDance. Moc rádi jsme se s ním na závěr vyfotografovali.

Nakonec jsme si užili krátkou diskotéku a spokojeni odjeli domů s pocitem vítězů.

Už nyní přemýšlíme, s čím vystoupíme příští rok, a tak je nejvyšší čas začít opět něco připravovat. Nechte se všichni překvapit!

Lucie Polášková

vedoucí dramatického kroužku

SŠ, ZŠ a MŠ Lipník nad Bečvou