Skip to content

Den otevřených dveří uzavřel úspěšný rok 2019

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 se ve Střední škole, Základní škole a Mateřské škole Lipník nad Bečvou, Osecká 301, konal Den otevřených dveří. Slavilo se 70. výročí školy, ukončení rekonstrukce přístavby budovy školy a také blížící se Vánoce.

Návštěvníky provázeli vánočně vyzdobenou školou naši žáci. Zavedli je do tříd a učeben, kde vládl čilý tvůrčí ruch. Při vánočních dílničkách zde děti vyráběly různé nápadité dekorace, inspirované duchem přicházejících Vánoc.

Před obědem jsme se všichni sešli v tělocvičně školy, kde zazpívali a zatančili žáci základní školy a děti z mateřské školky. Krátký slavnostní program vyvrcholil veselým společným zpěvem koled u ozdobeného vánočního stromku.

Všude byla cítit radost a veliké těšení na Vánoce.

Naplnila se tak slova písně, kterou děti z naší „duhové“ mateřské školky přivítaly vzácné hosty Dne otevřených dveří z řad zástupců města Lipník nad Bečvou a Olomouckého kraje:

Vítáme vás

Ve škole naší

Kde radost raší

Kde jíme vtipnou kaši

Vítáme vás

Přejeme vám

Ať se vám u nás líbí

Ať se tu krásně máte

Ať vám tu nic nechybí

A v dobrém vzpomínáte

Vítáme vás!

Den otevřených dveří se vydařil. Slavnostně uzavřel kalendářní rok 2019, který se v naší škole nesl v duchu oslav a velkých změn: kulaté výročí vzniku školy, „nový kabát“ pro přístavbu školy a nová mateřská školka.

 Na závěr se sluší poděkovat všem sponzorům, kteří naši slavnostní událost podpořili materiálním přispěním:

BILLA Hranice, Kaufland Přerov - Želatovská ul., Pivovarský Šenk – p. Schönweitz, Zelenina – p. Hasoňová, Pekařství Paulla – p. Pokorný, Vinotéka U Františka, Bistro U Ondřeje, Hotel Lípa, Pekárna Wellart Hranice, Tiskárna Sydokon, Syrmex Osek n./B., Fritpom s.r.o., Pivovar Zubr, Vinařství U Kapličky Zaječí a paní Štěpánková.

Děkujeme!

Mgr. Blanka Prudilová

pověřená publicitou školy

Přiložené fotografie:

Vánoční výtvarná dílnička, foto archiv školy

Hosté při prohlídce školy, foto archiv školy

„Sněhové vločky“ v podání dětí z mateřské školky, foto archiv školy