Sponzoři školy

Poděkování firmě TOREX a paní Lence Bartošové
CITROËN ČR s.r.o.

Francouzská společnost CITROËN zastoupená CITROËN ČR s. r. o. zapůjčila naší škole na týden osmimístné vozidlo Citroën Jumpy. Díky nim jsme mohli s dětmi školy vyjet na vánoční výlety. Pro děti školy také připravila vánoční dárky - autíčka, termosky, náramky, přívěsky ... Děkujeme.

Cement Hranice, a.s.

Společnost Cement Hranice, a.s. naší škole přispěla částkou 55.000 Kč na nákup interaktivní tabule. Děkujeme.

• cement-hranice-sedacka

Příspěvek z Nadace GCP pro SŠ a ZŠ Osecká 301

Ve školním roce 2017-2018 byl naší škole Nadací GCP věnován finanční obnos pro nákup zvedáku EAGLE 625 handicapovaných osob. Vzhledem k tomu, že naši školu navštěvují handicapovaní žáci a studenti, našel zvedák uplatnění v každodenní péči o ně.

Nadace GCP vznikla v roce 2015 přejmenováním Nadace České pojišťovny a spojením s Nadací pojišťovny Generali. Vznikla za účelem podpory právnických a fyzických osob sledujících dosahování obecně prospěšných cílů. Podporuje činnosti, které jsou ve veřejném zájmu, zejména v oblasti kulturní, zdravotní, sportovní, sociální a vzdělávací.

Rádi bychom členům Nadace GCP za tento příspěvek poděkovali.

Sponzorství-2023

Darovací smlouva - Cement Hranice a.s. 2015