Pomoc škole

Protože naše škola je určena pro žáky s různými stupni postižení a je zřízená pro děti předškolního věku až po střední školu, potřebujeme pro výuku a alternativní způsoby vzdělávání řadu odborných kompenzačních a rehabilitačních pomůcek a materiál pro výuku pracovních činností handicapovaných žáků – keramika, košíkářství, vaření a výtvarné techniky. Uvítáme tedy jakýkoliv finanční příspěvek či věcný dar, který využijeme pro žáky naší školy. Případné finanční dary můžete zaslat na bankovní účet:

19-4273450267/0100 (KB Lipník nad Bečvou)

nebo na adresu školy:

Střední škola a Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301/2, 751 31 Lipník nad Bečvou.

V případě věcné pomoci uvádíme pro inspiraci:

čistící a hygienické prostředky (toaletní papír, papírové utěrky, ubrousky, čistící a hygienické přípravky)

ochranné rukavice

úklidové pomůcky (hadry na podlahu, utěrky, smetáčky, lopatky)

kancelářské potřeby (kancelářský papír, rychlovazače papírové, pořadače pákové i kapsové, euroobaly, laminovací folie, lepidla, kroužkové vazby, špendlíky, náplň do sešívačky, psací potřeby)

tonery (dle domluvy)
kuchyňské potřeby
barvy - Balakryl

Za žáky a zaměstnance školy děkuje Mgr. Miluše Juráňová, ředitelka školy.