Vánoční besídka 2011

Ve čtvrtek 22. 12. 2011 vyvrcholilo v naší škole adventní čekání na Ježíška vánoční besídkou. Od rána si děti ve svých třídách rozdávaly dárky, ochutnávaly cukroví od maminek, poslouchaly koledy a vyráběly poslední sváteční dekorace.

V 10 hodin jsme se všichni sešli v tělocvičně, kde nás čekal program složený z vystoupení našich nejmenších žáků z přípravky a 1. a 2. třídy, vyhlášení vítězů soutěže ve sběru starého papíru, několik koled v podání Vojty Hanáka na zobcovou flétnu, tradiční vánoční pohádka v režii p. asistentky Lucie Tomkové, kterou nacvičila s žáky naší školy a překvapení pro všechny, břišní tanečnice Zdenka Odstrčilová a Martina Remešová. Nakonec jsme si všichni popřáli krásné a klidné Vánoce.