Mladí sprinteři

Mladí sprinteři se utkali na lipenském atletickém stadionu. Dne 14. 5. 2013 se uskutečnil již čtvrtý ročník Lipnických štafet. 169 závodníků ze čtyř lipenských a jedné přerovské školy se utkalo v boji o cenné medaile.

Nejdříve se soutěžilo ve sprintech na sto metrů, kde se závodníci pokoušeli překonat nejrychlejší čas z minulých let. Po absolvování všech běhů na sto metrů následovaly divácky atraktivní štafety na 4x100m. Během závodů panovala na stadionu skvělá sportovní atmosféra a ještě lepší slunečné počasí.

Naší školu reprezentovali:
mladší žáci: David Pohanka, Luciano Sivák, Adrian Ferenc, Jiří Suchý
mini žáci: Lukáš Suchý, Dominik Sivák, Jaroslav Sivák, Jan Hangurbadžo

Ve sprintech na 100m se do finálové šestice nejlepších sprinterů probojoval pouze David Pohanka, který nakonec obsadil 5. místo. Ve štafetách na 4x100m pak obsadili mladší žáci 4. místo a mini žáci 8. místo.