Skip to content

Karneval v přípravné třídě

Dne 21. 2. 2018 se uskutečnil v naší přípravné třídě dětský karneval. Na tento den se děti těšily už od pondělí.

Pomáhaly vyzdobit třídu balónky á krepovými třásněmi. V tento den se zúčastnili nejen žáci přípravní třídy, ale i žáci prvního stupně naší školy. Již u dveří děti přivítala břišní tanečnice v podání naší paní učitelky a v přestrojení vykouzlila úsměv na tváři všem dětem i rodičům. Děti si také přinesly krásné masky, předvedly se princezny z Ledového království, kouzelnice, pirát, Spiderman, kostra, vodník, Karkulka, dokonce i princ a voják. Po úvodním přivítání se všichni rozešli do svých tříd, kde posvačili a pak začal ten pravý rej masek. Hrály se různé hry, soutěže a vůbec nebylo jednoduché plnit zadané úkoly v přestrojení. Proběhlo tancování a přehlídka masek. Tečkou za příjemným dopolednem byla sladká odměna. Z očí dětí zářila radost a spokojenost. Děkujeme také rodičům za přípravu masek a učitelkám při organizaci tohoto dne.

Mgr. Jindřiška Gaďourková

Karneval 2018