Berousek 2017

Ve středu 5.4.2017 navštívilo 60 žáků a 10 pedagogů naší školy cirkusové představení Národního cirkusu originál Berousek.

Žáci mohli na vlastní oči pozorovat vynikající vystoupení, které obsahovalo akrobacii na trampolíně, volný výcvik 12 arabských plnokrevníků, akrobacii na vzdušných kurtách, akrobacii s obručemi,  drezúru cizokrajných zvířat- slonů, velbloudů, zeber, lam a exotického skotu. Samozřejmostí byla i show s papoušky ARA a na závěr tradiční medvědí revue, která cirkus proslavila nejvíce.

Před představením jsme měli možnost navštívit nákupní centrum Galerie Šantovka v Olomouci, kde probíhá výstava „Pohybliví Dinosauři“.

Velké poděkování patří právě Galerii Šantovka, která darovala naší škole lístky zdarma.

Mgr. Kamil Zemánek

Berousek 2017