Skip to content

Atletický čtyřboj – krajské kolo 2018

Dne 29. 5. 2018 proběhlo krajské kolo atletického čtyřboje Základních škol praktických a speciálních, které se konalo v Hranicích za účasti žáků z pěti okresů (Jeseník, Šumperk, Olomouc, Prostějov a Přerov). Z naší školy se do tohoto kola probojovali Sochůrek Jan, Marejková Martina a Halušková Miriam.

Všechny žáky bych chtěl jménem naší školy pochválit za vzornou reprezentaci, především Jana Sochůrka, který se stal vítězem a tím si vybojoval postup do národního finále atletického čtyřboje, které se koná v Karlových Varech od 13. do 15. června.

Umístění:

Kategorie chlapci: 1. místo – Jan Sochůrek

Kategorie dívek:    7. místo – Martina Marejková

                                9místo – Miriam Halušková

Družstvo chlapců okres Přerov: 1. místo

Družstvo dívek okres Přerov:     2. místo

Mgr. Kamil Zemánek